ARMIA GOBLINÓW Strona Główna  
  ARMIA GOBLINÓW
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj Użytkownicy  Użytkownicy Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

.::O ARMII::.    .::SPIS ZIELONYCH::.    .::STARA XIĘGA::.

Czwartek w czwaartek. Czwartek w czwaartek. Czwartek w czwaartek. W czwartek czwarteeek!

Odpowiedz do tematu ARMIA GOBLINÓW Strona Główna » Nastanie nowa era ciemności - i to my zgasimy światło! » Między nami goblinami » NIESPOSZOPODZIANKA czyli Niezła DRAKA
NIESPOSZOPODZIANKA czyli Niezła DRAKA
Autor Wiadomość
wscieklysmok 

Ulubiony system: Dzikie Pola
Wysłany: Wto 29 Sty, 2013 11:50   NIESPOSZOPODZIANKA czyli Niezła DRAKA

Wszystkie Gobliny zapraszamy na Tajną NIESPOSZOPODZIANKĘ czylu urodziny mojej drugiej głowy DRAKI ;)

Po pierwsze - nie Warszawa, nie Piaseczno tylko PIASTÓW SOBIESKIEGO 4/34 piętro 6 środkowa klatka duży pokój centrum dywanu na 1.5m od telewizora w sympatycznym otoczeniu magii i smoczych skarbów. - Tak to jest SMOCZA JASKINIA - nigdzie inndziej

Po pierwsze - to jest hipermegasupermaksymalnie tajne i koniec nikt o tym nie wie i wiedział nie będzie a w szczególności wszystkowiedząca DRACA

Po pierwsze - tak chodzi tu o DRACĘ to jej ma być niespodziajkourodzinmaksiasty :)

Po pierwsze - goście Gobliny, Alianty i inne zielone okropności mają się czuć zaproszone i zorganizowane w jeden konkretny odział bojowy coby przyjechać na miejsce o którym nikt nic nie wie w sposób maksymalny jednocześnie tajny.

Po pierwsze - jako ze jest to meggalaktycznie tajne to mile by było widziane jakieś coś na ząb, a w szczególności do procentopicia w ramach kwiatka.

Po pierwsze - bawimy się przez noc - nasz osobisty Zombi jest wtedy w pracy tak że mamy jaskinię dla siebie. Kto legnie na podłodze dostanie koc, wersalka jeszcze dycha możemy zaanektować Zombilegowisko zatem w naszym pokoju na łuku ze 4 gobliny się ucisną. jakby kto chciał marznąć w drodze powrotnej w czasie bez światła to jest nocna linia która kursuje od wiaduktu przy stacji pkp.

Po pierwsze - DOJAZDA DO PIASTOWA TO AUTOBUSY - 717 - Warszawa Zachodnia 716 - Warszawa CM Wolski, w obu przypadkach wysiadamy na przystanku TORUŃSKA to ostatni przystanek przed pętlą.

wscieklysmok 

Wysłany: Wto 29 Sty, 2013 11:54   

Jakby co
http://www.facebook.com/events/129648820537126/

Unshyne 
Administrator
Hard New Age!

Rasa: Goblin brodaty
Przydział: Vuc Armii
Ulubiony system: AmberChaosGobliny i Wfrp1
Wysłany: Wto 29 Sty, 2013 13:36   

Propozycja padła growa plaszowowa, a tajna przy tym jak jasna cholera: Gra o Tron. Powinna kosztować z 250, czyli kilka goblinów jak się zrzuci to kupi. Ja się zrzucę.
Jest też dodatek doskonale pasujący i niemal równie tajny: Taniec ze smokami. Dodatkowe z 50, czyli warto wziąć.
Kto się składa? Zbieram zgłoszenia! (z okazji tajności zgłoszeń zbieram je na priv lub tel przede wszystkim)

Pytanie pomocnicze, na które nie znam odpowiedzi, bo jest tajna. Czy termin startu jest tak sekretny, że mamy nie przychodzić, czy każdy ma przyjść o każdej godzinie? Nie mam nic przeciwko wychodzeniu o każdej:59, a potem przychodzeniu minutę później wrzeszcząc TAJNA NIESPODZIANKAAAAAA!!!!!, jednak nie ufam aspektowi praktycznemu...
(z roboty nie sprawdzę tej mordkoknigi, czy tam nie padła odpowiedź na to tajne pytanie, niestety w robocie mordkokniga jest dla mnie zbyt tajna)

Smokogoblinus 

Rasa: Smoczydło
Przydział: Skrzydlaty terror
Ulubiony system: Dracovard
Wysłany: Wto 29 Sty, 2013 14:11   

Odpowiadam na pytanie pomocnicze: fajnie by było gdyby wszyscy/większość stawiła się o 18 pod blokiem, żebyśmy mogli razem wejść do Smoczej Jamy z tortem i goblińską pieśnia urodzinową na ustach. Chociaż dobrym pomysłem jest też "wychodzenie o każdej:59, a potem przychodzenie minutę później wrzeszcząc TAJNA NIESPODZIANKAAAAAA!!!!!" :D

Boin 

Rasa: Golem żelazny
Przydział: Oddział chemiczny
Ulubiony system: anarchia
Wysłany: Wto 29 Sty, 2013 14:31   

Ok, jeszcze dzien

wscieklysmok 

Wysłany: Wto 29 Sty, 2013 15:36   

Boin sobota jest dopiero za 3 dni, acz w sumie może dla ciebie za 1 wszystko zależy kiedy ci bateria padnie :)

SMOKOGOBLIN 
SMOKOGOBLIN

Rasa: Wyrm-pracz
Przydział: Lotnictwo
Ulubiony system: Dracovard
Wysłany: Nie 03 Lut, 2013 22:33   

bardzo dziękuję za Niesposzopodziankę, tajną jak jasna cholera :) :-D
było mi niezwykle miło gościć Goblińską Brać :)

JESTEŚCIE WSPANIALI :) <3 <3 <3 <3 <3 <3

już dawno nie czułam się taka rozpieszczana - w szczególności, że zrobiliście ze mnie feministkę i nie wpuściliście nawet na minutkę do kuchni :)

Hajduczkowi i Smoczusiowi dziękuję za zawiązanie spisku
Marinsowi za zwolnienie imprezowego terminu
Dziczkom za udostępnienie kuchni i feminowozu
Ewelince i Chochlikowi za przyczynianie się do wzrostu mego feminizmu ;p
Wszystkim Wam za wspólną zabawę, tańce i pyszne sałateczki i spożywanie alkoprocencików.

zapraszam na pogranie w Grę o Tron - dziś żadna ze smoczych głów nie była w stanie rozkminiać instrukcji, ale wygląda pięknie, aż chce się zasiąść do rozgrywki.

Dziczki mam nadzieję, że jednak dojdzie do obiecanej sesji w Dacovarda :] :mrgreen:

DZIĘKI za świetną zabawę :)

Unshyne 
Administrator
Hard New Age!

Rasa: Goblin brodaty
Przydział: Vuc Armii
Ulubiony system: AmberChaosGobliny i Wfrp1
Wysłany: Pon 04 Lut, 2013 08:54   

Jeszcze raz przenajlepsiejsze! Było grubo :D

A w GoT chętnie bardzo sobie zagram - kiedy można wbijać?

PS Ja mieć sposobność obaczyć kilka zdjęć w niskiej rozdzielczości. Ja chcieć w prawidłowej :D

Boin 

Rasa: Golem żelazny
Przydział: Oddział chemiczny
Ulubiony system: anarchia
Wysłany: Pon 04 Lut, 2013 12:03   

Stwierdzilem ze ten Piastow nie jest tak daleko jak myslalem (2 piwa drogi wiec OK) w zwiazku z czym na GoT tez sie pisze. A zasady mialem przyjemnosc poznac wiec bede musial sobie je odswiezyc

Barbarian 
Horn Niszczyciel

Rasa: Półork
Przydział: Siły Główne
Ulubiony system: warhammer
Wysłany: Pon 04 Lut, 2013 14:08   

też bym się pisał, jeśli będzie wolne miejsce :-)

Legion 
Jestem który jestem

Rasa: goblin gładkogłowy
Przydział: desant
Ulubiony system: Bitewny
Wysłany: Pon 04 Lut, 2013 16:09   

Tez chętnie zagram, zasada da się pozyskać np. z strony Rebela.

Chochlik 
HIHIHIHIHI

Rasa: Półgannock
Przydział: Marynarka Podwodna
Ulubiony system: L5K,GS,Klanarchia SW
Wysłany: Wto 05 Lut, 2013 08:51   

GoT jest grą genialną tylko 2 uwagi. Jest bardzo niewyważony. Zrobione jest to celowo żeby gracze musieli ze sobą pertraktować. Cała siła tej gry polega na pertraktacjach

ARMIA GOBLINÓW Strona Główna » Nastanie nowa era ciemności - i to my zgasimy światło! » Między nami goblinami » NIESPOSZOPODZIANKA czyli Niezła DRAKA

Forum graficzne